Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD recovery přes linux

Ahoj,
jak jsem psala v předchozím tématu, mám nefunkční netbook (po rozjetí je obrazovka černá). Přes boot flash otevřu linux ubuntu a zjistila jsem, že na HDD je HDD recovery.
Jak "donutím" HDD recovery dělat, to co má, přes Linux na flashce???

právě že tam ani žádné exe není :-(

asi by jsi mi neporadil, kde nejlépe stáhnout win 7 starter? Stáhla jsem ho na torentu, udělala boot flash, ale tento ntb na ni nereaguje - na obrazovce se objeví jen nápis default, na linux reaguje normálně - sice to trvá, ale linux se rozjede

to by bylo sice super, ale jak to udělat, když se do ničeho nedostanu?
Bios ukazuje jen jeden disk a to vím i od majitele, že je tam jen jeden HDD. V linuxu se jeví, že je rozdělený na dva, ale nejsem si tám úplně jistá, linux vidím teď poprvé - je tam složka windows a pak složka data a v té datové je HDD recovery. Ve složce win je jak win tak všechno možné (např. fotky)