Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde prohlížeč při připojení přes WiFi

zdravim vsechny,potrebuji poradit,mam wifi modem,uz mi to dobre funguje,na notebooku uz chytam bezdratove pripojeni,je to pripojeno,jen kdyz chci spustit prohlizec,tak se nic nedeje,jak kdybych nebyl vubec pripojen,takze co a kde mam nastavit?dekuji vsem

[mod]změna titulku ze "site" (JaFi)[/mod]

ak by si nahodou nerozumal MKc popisu :-):
Start > Spustit > napis "cmd" (bez uvodzoviek)
otvori sa command line, tam napis napr.: "ping google.sk" (zas bez uvodzoviek) a potom nam napis vysledok. ten prikaz ping preveri, ci je google.sk dostupny a teda ci aj ty mas spojenie v poriadku :-)