Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webové stránky na wix.com

Zdravím mám problém s webovkama, vytvořil jsem je v online editoru Wix. Našel jsem někde návod jak se zbavit otravných reklam v hlavičce a zápatí, tak že jsem dal stránku uložit a v kódu jsem promazal pár řádků s reklamou. Problém je, že když jsem jí nahrál na svojí doménu, tak se mi zobrazuje pouze v chromu,mozzile ale ne V IE. Někde sem četl, že starší verze IE nepodporujou html 5, kterým je napsaná, ale mě nejdou otevřít ani v nejnovější verzi IE. Je vůbec možné to tímhle způsobem obejít a zkopírovat si pouze zdrojový kód stránky, aniž bych musel platit jejich poplatky na připojení domény apod? díky za rady

Problém je, že když jsem jí nahrál na svojí doménu, tak se mi zobrazuje pouze v chromu,mozzile ale ne V IE.

Jak jsi to přenášel na tvoji doménu? To bylo v čistém html a css?
Je tam vůbec možnost exportu databáze a zdrojáku?
Ty stránky jsou jeden velký javascript... nedávám ti naději.

Dal sem jenom uložit stránku jako, stáhlo se mi to včetně css a scriptů. Jak sem říkal v ostatních prohlížečích mi to jde až na tu IE, což je pro mě problém. A náhodou jinou službu nebo software na tvorbu stránek bez znalosti kódu byste mi nedoporučili?

Myslíš takovou, kde by sis udělal stránky, stáhnul je a šáteček? Tak to nevím.
Můžeš ale vyzkoušet nějaký redakční systém. Wordpress, Joomla, Drupal a další.

Zkoušel jsem jednu wix stránku uložit do PC a zobrazit v IE 11 (ten se zablokoval). A následně po delší chvíli vyhodil hlášku a zabezpečení. Navíc ta stánka má v sobě nějaký kód, který mění v Možnostech internetu úroveň zabezpečení... takže od toho raději ruce pryč.