Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení na TV

Dobrý den,jak to udělat abych to co vidím na monitoru viděl na TV?V ovladačích GK mám nastaveno klonování(max rozlišení pro TV jde 1024x768 -> nevidím celý obraz)Grafická karta je MSI 6600GT TD 128 a ovladače 82.12,LCD SyncMaster 940b -> rozlišení 1280x1024.Když dám TV jako primární tak mi to hodí LCD do rozlišení 1024x768 a nejde to změnit.Jinak má nastaveno zobrazení videa na celou obrazovku ale vidím jen část videa.
Kabel:3,5jack+s-video ->scart.Děkuji

No jde mi o to abych viděl to co mám na monitoru na TV.Teď prostě vidím je část plochy(podle rozlišení na TV - teď tam mohu nastavit max. 720x576 - nevím proč,co dělám špatně?),ani video nevidím celé i když mám nastaveno v ovladačích "video na clou obrazovku".