Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přeinstalovat Win. 8.1

Zdravím.
Už jsem několikrát přeinstalovával Windows a vždy bez problému. Nyní mám nainstalované Windows - Core a chtěl bych je přeinstalovat na Windows Pro.Problém je v tom, když při instalaci se dostanu na okno, kde zadám, kde winy nainstalovat, umístění zadám oddíl C , vypíše se hláška "Systém Windows se nedá nainstalovat do umístění, které jste vybrali" Chyba 0x80300024. I když jsem tento oddíl zformatoval, stále to nejde nainstalovat.
Děkuji za každou odpověď

stiahni si: http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/produ kty/disk-director-home/ a vytvor si boot cd
ešte sa ti zide
potom nabotuješ a v programe uvidiš cely disk s jeho oddielmi(riad sa ale velkostami nie pismenami-bacha je to v nom zmenene)ten zavadzač spojiš s terarajšim C(system) a ako celok to sformatuješ
neviem čo to maš ale ak tam bol original už Wista8x tak to secure nemusiš vypinat ale pravdepodobne aj tak nemaš origo kluč na W-pro tak ho vypni v biose(google-secure boot on-off)
Inak ta rada na žive.cz ti zlikviduje cely disk ale ak maš zalohu svojich dat možeš ist do toho :-D:-D:-D