Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk z Excel OPEN OFFICE

Nevite nekdo jak se da rychle v excelu (OPEN OFFICE) vytisknout aktualni list kdyz je jich tam vice.
Pokud totiz date tisk jak jsou vsichni zvykli v Microsoftim excelu kde automaticky vyjede ten list ve kterym jste prepli
tak v tom OPEN OFFICE tiskne hned uplne vsechny listy ... coz dela nasim uzivatelum problemy. Jediny co jsem jim poradil aby ty data v tom aktualnim liste ocernili a pri tisku dali volbu vyber. Dokonce i bez ocerneni pri vyberu vytiskne aktualni list cely. Volba tisk dle cisla stranky totiz taky nevedla k ocekavanemu. Neda se tam nastavit aby to bylo jak v tom microsoftim excelu ? Oni totiz porad automaticky davaji bez rozmyslu tisk a pak jim toho zacne litat z tiskarny nezvykle moc ...
diky

Tak tym uzivatelom povedz ze ak nie su schopni pri praci pouzivat aspon jednu mozgovu bunku tak nech si zaplatia MS Office sami z vlastnej vyplaty ptz. su neschopni :-D
Ja neviem, OO nepouzivam, ale snad kazdy program ma v menu Subor aj nejaky print preview, ak si clovek nie je isty co mu z toho vyleze.

Ja neviem co tam robis blbo a co tam mas ponastavovane, ale nieco robis blbo. Tlaci sa to co je na preview, takze samozrejme ze z tlaciarne "vyleti" tolko stranok kolko mas v preview. Netusim kde inde si este zadaval "cisla stranok", so strankami sa naraba len pri preview.
Ak ti ten OO nedrzi ani nastavenia tak mas nieco blbo nainstalovane alebo moc obmedzene prava alebo v tom PC rozdrbane Windowsy.

Precitaj si napr. nieco tu 1000132 mozno tam najdes nejake idey co s tym.