Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dr. Watson

Prosím o radu,řekněre mi někdo kdo nebo co je to Dr.Watson??? Pokaždé když spustím BS Player nebo Power DVD naskočí správa"v aplikaci drwtsn32.exe došlo k problému a třeba jej zavřít" a pak se to kousne. Poradte někdo jak se toho doktora zbavit :-)

???
ve správci hw nech odebrat cd/dvd či co to bylo - ještě lépe celou větev ide řadiče na které visí ta mechanika - a restartuj pc. windows si to znovu nadetekují samy, zkontroluj pak jen na nastavení kanálu řadiče že je zapnutý dma přenos - budeš vědět že je všechno v pořádku.

mimochodem chybová hlášení v eventlogu nejsou normální - pokud se vyskytují, měl bys na svém pc vědět cos prováděl a proč to je.