Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze spustit pc

zdravím,mám problém se spuštěním pc,ještě včera normálně fungovalo a dnes po zapnutí se zobrazí na monitoru žádný signál.Nechápu,ale mám takový pocit jako by se nerozjel HDD.je to možný ? Je to už starší pc ...dual core od intelu,4gb ddr2,geforce 9800gtx,250gb HDD WD,a deska MSI na win 7.díky všem za rady,nerad bych přišel o všechno,díky

Neni to sposobene HDD. Moze to byt vadny zdroj, doska, vybita CMOS baterka, blby kontakt na RAM, presuchana izolacia dratu reset tlacitka, vytiahnuty konektor monitora, a podobne.
HDD mozes od dosky odpojit a uvidis ci nieco uvidis. Stejne tak dalsie veci (RAM skusat po jednej v roznych slotoch a skusit na test iny zdroj), a clear CMOS.

zdroj vim,že je slabej,ale doted to fungovalo bez větších problémů ... jen občas se mi na televizi objevilo zrnění a kousl se tak,že jsem ho musel na tvrdo resetovat bo dokonce uplne vypnout ... na grafice mám redukci z dvi na hdmi a to jsem kontroloval, i ramky jsem vyndaval.mám teda zkusit vyndat baterii ? s tim vyndanim hdd to zkusim a kdyz se nic neobjeví,tak to bude grafikou ? diky

Nevieme jake mas komponenty ani co to je presne za zdroj (prudy na 12V vetvach) tak ti nemozme napisat ci to vadi. Stare zdroje spravidla vadi, ptz maju velmi slabu 12V vetvu (viz prudy u 12V na nalepke a budes vediet ci vadi)
Vetrak ani nejaky display nezeru nic, to ani nemusis odpajat. Odpoj aspon disky a mechaniky, ale ked je zdroj uz vadny/zhoreny tak uz nejake odpajanie nepomoze samozrejme.

prosim tě všechno mám zapojený přes sata2 a je to eurocase 400W ATX ,když jsem před pár rokama kupoval grafiku,tak mi prodavač říkal,že ten zdroj je slabej,že budu potřebovat minimálně 600W ... grafika je ASUS Nvidia Geforce 9800GTX GDDR5 512Mb,paměti jsou 2GB Kingston 800MHz a 2GB A-Data 667MHz,procesor Intel Dual Core 6300 2x 1.8GHz a deska MSI,ale označení desky si nepamatuju ...fakt si nevim rady ...

Vetrak je len kus umelej hmoty s motorcekom. Nezavisi od neho funkcnost grafiky. Ci to je vadna grafika alebo ne sa zistuje tak ze ju vytiahnes a pripojis na dosku speaker (ak uz pripojeny neni) a zapnes ci to pipa, vidis aktivitu disku ci bootuje disk pripadne ci je inicializovana klavesnica ci funguje NumLock LED apod. Ak ne tak je vadna zakl.doska, zdroj, alebo RAM mas blbo alebo CMOS baterka alebo zdroj.

Si schopny napisat jaky mas CPU a grafiku a jake prudy na 12V vetvach ma ten 350W zdroj?

však už jsem psal co je v pc za osazení,ale teď nejsem doma,tak se nemůžu kouknout na ten zdroj ,ale je to 400W EC. A právě když zapnu pc,tak se to jakoby kousne,pač když zkoušim NumLock,tak to nereaguje,ale jinak všechno běží jako normálně ...krom HDD ... disk prostě neslyšim pracovat

processor je Dual Core 6300 a grafika geforce 9800GTX ,paměti 2GB DDR2 Kingston 800MHz a 2GB DDR2 A-Data 667 Mhz,deska je MSI ale označení nevim,nejsem teď u pc a HDD je 250GB Western Digital ... bohužel ty proudy teď nezjistim,ale když to dva roky běželo bez problémů ...