Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření RAM pamětí

Zdravim,

mám počítač HP Pro 3010 MT. Předem sestavená soustava, obsahující 2 GB RAM v jednom slotu.
Podle zdroje by tam měli být tyto RAM paměti: 2GB DDR3 Synch DRAM PC3-10600 (1066/1333 MHz) Non-ECC (1 x 2GB)

Upřímně, žádná věda, koupil jsem 2GB modul Zeppeliny, mám s nima dobrou zkušenost. Po nasazení (a následně všech možných kombinací) počítač párkrát zapípal, konec. Očividně si to nesedlo s deskou, občas se stane, tudíž jsem je běžel vyměnit.

Vzal sem tedy tyto: http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-s ingle-rank-d520994.htm

Stejný problém. Co jsem koukal, původní běželi na jiným časování, ale to by problém neměl být. Trochu jsem štoural Google, nejsem s timhle problémem jediný, ale rady - potvrzené - jsem se nedostal.

Budu rád za každou radu, znova běžet vyměnit se mi uplně nechce.

Na alza som videl sekciu u RAM, kde maju specialne moduly pre roznych vyrobcov. Skusaj tie. Neviem co tam HP posahal v BIOSe ale asi cinanovi co robil BIOS uplne drbalo ked je ten BIOS tak nefukcny.

.. t.j. nejde o to ci kingstony alebo nekingstony, ale ide o presne konkretny modul s konretnymi chipmi (interna organizacia chipov) alebo nejakym specialnym zaznamom v SPD pamati na module apod.