Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký Free Antivir používat?

Zdravím.

Jaký byste mi doporučili Free Antivirus? Chtěl bych v něm pokudmožno komplexní ochranu, pravidelné aktualizace a další věci, který by mi mohli pomoci udržet PC v bezpečí před nástrahami internetu.

Díky.

loading...

Ja pouzival nekolik let na starem pc a na soucasnem Aviru. Otravuje jen reklamama, ale to je dan za FREE..je v AJ. S tou jsem byl nejspokojenejsi. Do Avasta bych uz nesel, brzdil mi pc. Ja doporucuji Aviru. Ale podotknu, ze od freeantiviru nemuzes cekat komplexni ochranu. Spise ten zaklad, pote uz je to na tobe. Prachy bych za antivir nedal.