Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace mobilu

Dobrý den mam v mobilu neufunkčni jack na slucátka mobil chci dat reklamovat ale mam telofon rootly a jěště k tomu jini android než byl originalní a načtené počitadlo.

Poradíte mi co s tím.

Poku spoje nejsou jištěny plombou, přelepením bezpečnostní nálepkou a šroubky nejsou poškozeny, pak by nemělo být rozebrání poznat. Vždy ale záleží na solidnosti a chuti reklamaci vyřídit. Dnešní korporace hřeší na to, že práva se lze domoci pouze soudní cestou. Podání platí zákazník, soudního znalce zákazník a v zemí kde vyhrává lepší právník a lepší soudní znalec (a to je o penězích) než právo samo, kde může mít každý soudce svůj "právní názor" který se může od jiného diametrálně lišit, se dá usoudit, kdo má větší úspěšnost.
Nicméně zkusil bych to reklamovat. Mi dokonce Acer vyměnil v záruce klávesnici na noťasu i když jsem přiznal, že jsem klávesu vytrhl manžetou. Držím palce.