Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký ext. HDD probléém kdo to vyřeší je IT profesionál

Zdravím všechny ITčkaře jde o to, že mám WD Elements HDD viz:. http://support.wd.com/product/download.asp?groupid =304&lang=en
No a kamosovi jsem instaloval windows a nechal jsem tam tenhle HDD zapojený do USB no a kdyz jsem instaloval na jeho disk windowsy tak jsem ta videl i tenhle
nainstaloval jsem to a nebojte se, že jsem tenhle naformátoval to ne proste jenom byl pripojeny no a tedka se tvari tak, že chce naformatovat a nevím co sním je jako by se prepnul do jineho mooodu muzu ho videt jen v biosu a instaluje se vsechno ale nezobrazi se kdo mi pomuze postupne resit tenhle problém klidne i pres skype budu za to velice vdečný....

Nechci kecat inženýrům do řemesla, ale v tomto případě je předpokladem neúspěchu se v tom hrabat pod Windows. Pár světlých myšlenek tu padlo, ale stejně ho vedete slepě. Pánové, optrně ... :i: Tohle není tak snadné, jak si většina myslí. Ale pokud ho chcete přivést do větších problémů, prosím ...

Pro tazatele - nech tu sebe Skype kontakt a nerozhab to ... Dvakrát měř, jednou řež a hlavně zálohuj!