Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mac OS X Niresh (Malvericks) ?

Zdravím lidi,
včera jsem narazil na Mac OS X Niresh a je to vlastně předělaný Malvericks, aby fungoval na normálním pc jak Intel tak i AMD.
Mě by zajímalo, jaký je rozdíl mezi originálem a tímhle. Jestli na tom půjde bootovat jak Win tak i tohle. Nemám sice rád Mac OS, ale zase by jsem chtěl dokázat kamarádovi, který si stojí za tím že to nejde, tak mu dokázat, že to jde. Pokud nebudu moct bootovat oboje nějak "normálně" tak to asi ani nezkusím.

Jinak mám
Intel i5 4200U
8GB RAM
500 GB SSHD
NVIDI GeForce GT 730M

- Fungovat bude, ale není to tak jednoduché jak se zdá, a navíc bez záruky ze ti pojede internet, wifi nebo zvuk.
Jaky je rozdíl mezi
- OSX je vyhradnē dēlany na Apple počítače.
(Vypadá to ze to chces instalovat do kufríkového PC, muzu ti poprát jedinē hodnē stestí, nebo at se na to vykasles predem)
Nemám sice rád Mac OS
- A to z jakého duvodu? Kolik si na nem strávil času?
[img=http://Pokud nebudu moct bootovat oboje nějak "normálně" tak to asi ani nezkusím. ]Pokud nebudu moct bootovat oboje nějak "normálně" tak to asi ani nezkusím. [/img]
- Tak to opravdu nemuzes