Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránky alza.cz - nemáte pocit, že se vlečou jak chromý šakal?

Ave. Viz nadpis. Není to momentálním vytížením serveru zelené vypité flašky, sajta se chová stejně už asi dva roky. Kliknu na odkaz této nádhery a PC se mi na deset sekund zasukuje. Pak (po načtení) se sukuje co cca pět sekund furt dokola. Zkoušel jsem adblock, vypnout flash, i do firewallu jsem šťoural (AV nepoužívám). Všechna má PC to dělají, není volby. Preferuju Operu, ale i IE má stejný problém. Nějaký nápad co s tím?

Oživuji - donedávna vše v pohodě, avšak v posledních pár dnech je Alza taky nějaká divná. Nejen že to zaseká hlavní stolní PC, ale starej netbook s Atomem to na půl minuty doslova zabije.