Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB HP Presario V6000

Manzel mi kupil notebook hp presario V6000 Chcem sa spytat nazor odbornikov, aky je? Ja som to chcela na internet, telefonovanie, syn na hry
vadi mi ze nema mikrofon, kameru, irda,bluetooth, tv vystup
najviac mi vadi ze bol kupeny z anglicka a vsetky knihy k tomu a aj programy su v anglictine Nevie mi niekto poradit kde si mozem stiahnut slovensku verziu aspon priruciek? neviem nainstalovat ani virusovy program
dakujem

Protože se nedělá přímo slovenská lokalizace Windows, existuje balíček, který po instalaci Windows "poslovenští". K dipozici je na stránkách M$:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fam ilyId=0DB2E8F9-79C4-4625-A07A-0CC1B341BE7C&displayl ang=sk

Virusový program instalovat nemusíš, raději si nainstaluj antivirusový ;-)

Existuje několik programů, které jsou pro domácí použití zdarma. Jedním z nich je např. AVAST

Slovenské příručky ke tvému noteboku nejsou, ale jsou české, takže pokud ti nevadí čeština, najdeš je na stránkách HP