Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit externí HD chyba: kód 28

Zdravím. Přeinstaloval jsem si windows 7 a nejde mi spustit můj externí disk, když ho zapnu, tak se ozve klasický zvuk, jako bych přidal usb. Ale už se neobjeví. Když dám správce zařízení, tak tam je ale píše to: neznámé zařízení a je u toho žlutý trojúhelník. Aktualizace mi to nechce nalézt. Nevíte co s tím?

jedná se o externí disk, který je složený z HDD z PC + jsem si přikoupil HDD box. Tento externí disk připojuji pomocí usb portu v notebooku (zkoušel jsem všechny tři). Když ho připojím, ozve se zvuk jako při klasickém načtení zařízení usb, ale už se mi tento disk neobjeví. Když dám správce zařízení, tak se u ikony další zařízení(neznámé zařízení)objeví žlutý trojúhelník. Zkoušel jsem přes vlastnosti tohoto zařízení dát aut. aktualizace, ale píše mi to,(systém windows nemůže najít software ovladače mého zařízení)