Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI R9 270 vs. Gainward GTX660

Zdravím, potřeboval bych poradit mezi výběrem těchtou dvou GPU, ať čtu recenzí kolik pořád se nemůžu rozhodnout, kterou z nich mám vybrat. Jedna ma větší počet stream procesorů a širěí sběrnici, druhá zase lepší frekvenci jádra a paměti. Osobně u mě zatím vítězí GTX660, tak trošku i kvůli tomu bonusu, který mi příjde dost výhodný.

Nevím, který z těch parametrů je více či méně důležitý, proto žádám o radu.

Díky

A k 270 má kupón na hry za 1700. Třeba tam je i Watch Dogs a ještě ti zbyde.
Tohle je na tobě, já nevím, jen jsem tě chtěl upozornit, že bonus je k oběma.
Pokud bych vybíral bez bonusů (si srovnej, co se hodí tobě) tak bych asi bral tu nV, je levnější a rozdíl skoro 0. :)