Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co koupit WD Raptor nebo SDD

Co koupit na systém ? WD Raptor 250GB,SDD Crucial 500-550..250GB nebo SDD Samsung. Ve prospěch Raptora mluví cena velikost, tak nějak jsem byl pro něj rozhodnutej ,ale na jinejch fórech zase mluví ve prospěch SDD .Ještě jestli nebude problém s MB SATA ll

Taky jsem do něj šel, teď jak minimalizovat šance na poruchu?
Někdo tu psal "Po Secure erase jde vrátit performace, vypnutí automatické defragmatace a podobnych vēcí jde hodnē predejít moznym tzv. poruchám."
Mohl by to prosím někdo převést do češtiny? Případně co vše je ještě možné udělat?