Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows ME

Dobrý den!
Potřeboval bych poradit pokud možno(podrobněji) jak mám správně a (co nejjednodušeji) nainstalovat Win Me na pevný disk/40 GB/,rozdělený na dvě části po asi 20 GB,jedna NTFS,druhá FAT 32.V PC mám ještě jeden hlavní pevný disk/160GB/ s WIN.XP prof-budu ho muset před instalací ME odpojit..?(jak..? stači jen vypojit konektory od zdroje i kabel od zákl.desky).Díky moc za odpověď a rady.
P.S. ..aby byla možnost při startu PC vybrat pod kterým OS se přihlásit.

pokud si Windows ME nechceš zaneřádit PC, tak si ho nainstaluj do Virtualboxu. Ten sám nabídne nejvhodnější souvorový systém a přidělí potřebné množství hardwarových nároků (které můžeš definovat). Já to tak dělám s Ubuntu.