Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi na ntb, hrani her

Dobry rano, mam otazku. Hraji online hry a pokud hraji pres WiFi mam vysoky ping, ne vzdy, ale casto. Pokud se napojim na kabel je to v poradku. Stahovani a prohlizeni internetu je vsak bez problemu. Lze to nejak vyresit? Notebook ASUS, Windows 8.

Router mam ten od UPC. U WoT to slo parkrat bez problemu a to pres 2 zdi, vcera jsem zkusil LoL a ping byl velky..byl jsem asi 2 metry od routeru, takze prekazky zadne. Nechtel jsem tahat 20 metrovy nahradni kabel co mam a zkusil jsem to po wifi, nakonec jsem ho vytahnout musel. Vzdy jsem byl zastance kabelu :) a tohle me spise zajimalo. Ale nastavit pouze jeden kanal zkusim.