Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dell D600 RAM upgrade

Ahoj všem;
snažil jsem se trochu ozivit výkon starickeho stroje sadou 2 X 512 MB RAM. původní je jen 256.

po vložení obou jsem měl info v systému Windows 7 ze paměť je sice 1,0 gb ale k dispozici pouze 512.jedna jako ze je necvicici. ..zkoušel jsem ruzne kombinovat ale dostanu se alespoň na 768. .. někdy dokonce jen 256. muže byt ta jedna 512 v pr. ..?) ale spravne pozná pc ze má v sobe dvě jen je nějak neumí použít (max tam zvládá ale 2 Gb podle specifikace).BIOS jsem dal poslední.
díky za tip

vyloučil jsem xp jen z důvodu nepodpory a viděl jsem pár videí ze 7cka není zase tak narocna. . s původním systémem zasekanym mi to startovalo i deset min. ted bezi vcelku. problém jen jestli přijdu na to proc z toho nevytriskam to jedno giga

JO 2GB jako max celkem, ale parametry pro ramky, MHz, typ modulu a další věci. Nebo vem krabici nebo nějaké papíry od základní desky do obchodu a prodávající ti to snad poradí, kterou máš vybrat, tedy pokud dneska do takových obchodů neberou každého, který tomu nerozumí.