Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emaily na Seznam - Z webmailu ANO, z Outlooku NE

Zdravím Vás,
mám problém s odesíláním emailů naší domény (domena.cz) a nevím si s tím rady.

Píše mi pan XXXXX, že mu z Outlooku nejdou odesílat emaily na Seznam (možná i na jiné servery), ale z webmailu je to v pořádku.
Seznam vrací tuto hlášku:

      Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

      Předmět:    Zkouška emailu
      Odesláno:   19.5.2014 20:12

Tito příjemci nebyli zastiženi:

      xxxxx@seznam.cz dne 19.5.2014 20:12
            Chyba serveru: 554 5.7.1 <xxxxx@seznam.cz>: Relay access denied

Můžete mi prosím zkusit poradit, co bych měl ještě kde otestovat nebo vyzkoušet? Díky moc

PS: Nikdo jiný žádný problém nehlásil a Seznamovská podpora to svedla na naši doménu samozřejmě.

Okay, reagoval jsem na původního tazatele, ale zkusím pomoci.

Zkus si zkontrolovat heslo do schránky na seznam.cz; používají/používali metodu pop3auth, to víceméně znamená, že dokud jsi se úspěšně nepřihlásil do své poštovní schránky pomocí POP3 protokolu, nebylo ti umožněno používání SMTP serveru pro odesílání pošty.