Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte niekto zbytočný počítač? (Bratislava)

Chcem kúpiť nejaký lacný počítač. Podľa možnosti v Bratislave. To preto, aby som sa po večeroch nenudil, keď prídem domov z roboty. Tu sú kritériá:
- frekvencia aspoň 500 MHz (programovanie, sledovanie filmov z CD, DVD)
- škatula, doska, procesor, pamäte, pevný disk (proste "črevá")
- ostatné mechaniky ako disketová, CD, DVD nie sú nutné
- klávesnica a myš tiež nie je nutná
- cena do 3000 Sk
- prípadne monitor 15"
Jedná sa teda o jednoduchý počítač, nič extra nechcem. Ak môžte ponúknite, ale ako som napísal, preferujem Bratislavu.

Mám 3 na výběr, od Dell Precision 420 (2 procesory p3 600 MHz, 128 MB RDRAM, Matrox G4- když dokoupím paměti ještě 2x64 MB tak za 700 kč ) přes Siemens P3 600 MHz 256 MB RAM GK Matrox DualHead za 1500 kč po PC AthlonXP 1700+ 256 MB RAM 40GB HDD GK ATI Rage IIc za asi 2500 kč. Ale jsem u Karlových Varů :-( .