Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nootebook pro grafika, jaký vybrat?

dravím,
můžete mi prosím poradit jaký vybrat notebook?
Dělám grafiku, takže bych potřebovala hodně výkonný počítač, který se neseká když je spuštěných více grafických programů, zvládá střih videa, 3D programy. Samozřejmě aby měl hodně dobrou grafickou kartu. Úhlopříčka 14 - 15,6 palců. Celkem bych uvítala kdyby nepatřil k těm těžším, protože hodně cestuji. Horní cenová hranice 20.000 Kč.

Děkuji

Jeste jsem neslysel, ze by nejaky seriozni grafik delal na notebooku, vzdycky desktop.

Upresni co presne delas, treba se pak bude dat pomoct. Ikdyz nemyslim si to, uz ta horni cenova hranice tomu moc nenapovida.

Myslim, ze to je zajimava volba, pokud jde teda jen o Photoshop a Illustrator, nicmene dalsim predpokladem k tomuto je urcite mit na miste, kde se studentka bude vyskytovat nejvice externi monitor, praci na 15,6" lze brat jen jako nouzovku.