Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu - rozlišení

DObrý den, potřebuji poradit s Ubuntu. Potřebuji manuálně nastavovat v Ubuntu manuálně rozlišení, protože mi nefunguje EDID (je to způsobeno VGA konektorem na výstupu). Zjistli jsem si jak to lze udělal za pomocí Xrandr, funguje to, ale potřebuji poradit jak to mám udělal aby mi to zůstalo i restartování počítače, děkuji.

muzes ten xrandr s prislusnyma parametrama spoustet "po spusteni" to jest po prihlaseni uzivatele se to zmeni na to co tam nastavis.

Jinak jsi toho moc neprozradil, treba nesvobodne ovladace grafik NVidie to umi nastavit v GUI vcelku jednoduse, zalezi co tam mas za zelezo.