Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při přehození hdd do jiného PC BSOD při bootu

Zdravím. Ještě jsem to takhle nikdy neřešil, ale potřebuju postavit počítač a potřebuju zachovat disk ze starého počítače s tím, abych normálně nabootovat na novém. Vždy když jsem to takhle udělal, tak při bootování nastalo BSOD, je mi jasný proč, otázka zní, jestli tomuto předejdu spuštěním opravné konzole instalace woken. Jedná se o Win XP Prof. Díky

To chceš po XPčkách docela brutální harakiri :-/. Nicméně v původním PC odinstaluj všechny ovladače chipsetu, grafiky a vůbec všeho, nech jenom generické, a pak se modli, jestli se to chytí, nebo ne. Mám ale obavu, že se přeinstalaci (se ztrátou dat na systémovém disku) nevyhneš.