Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepsání nastavení připojení na druhý disk

ahoj, potřeboval bych radu. Mám v pc dva disky, na C mám celý operační systém. Chtěl bych provést formátování disku s následnou instalací operačního systému, ale jde mi o jedno. Nastavit a znovu zadat všechna ta čísílka potřebná pro připojení přes provozovatele včetně nastavení pošty, je dost složité a měl jsem s tím vždy problémy při nové instalaci. Chtěl bych se tomu vyhnout a zajímalo by mne, zda se dá nějak toto nastavení ted, ještě před odinstalací celého systému nahrát na druhý disk D v pc.Snad se mi podařilo to vysvětlit a prosím o pomoc, raději trochu polopaticky, děkuji.

spustil bych ipconfig -all > c:\ipadresa.txt , ten soubor si vytisk a přidal k instalačkám driverů od pc.
ručně bych na papír dopsal adresy po3 a smtp pošty a dál to neřešil.
normální uživatel přeinstalovává windows 1x za 3 roky, nevím co na tom více zjednodušovat.

je tu sice taková možnost http://pc.poradna.net/question/view/51682-restart-n astaveni-tcp-ip#re-51706 , ale pokud se ti mezitím změní nastavení sítě, jsou uložené hodnoty bez tvé kontroly k ničemu.