Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SFC log

Dobrý den, nechtěním způsobem jsem si rozdrbal půl složky Windows, nyní jsem vrátil vše jaksi do normalního stavu, ale po spuštění SFC skenu, dostanu hlášku

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some
of them. Details are included in the CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. For
example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Note that logging is currently not
supported in offline servicing scenarios.

Problém je v tom že v CBS se vůbec nevyznám, není to zrovna přehledné, a proto jsem tady. Potřeboval bych pomoc najít co vlastně je za chyby.
Musel jsem ten log zaarchivovat, pač má ten soubor 2MB+ a pastebin mi to nebral.

No, dělal jsem práci do bat souboru, ale očekával jsem že když se spustí bat tak to vezme umístění kde je ten bat, no a ono to vzalo C:\Windows\System32 (tudiž defaultní umístění) a přesunulo to veškeré soubory do C:\Windows. Hodil jsem je zpět, a od kamaráda si zkopíroval C:\Windows soubory, (má stejný os). Zatím všechno funguje... :)

SFC ale hlásí chybu, a když tam problém bude, on ten problém bude logicky ignorovat, pač se furt bude zastavovat u té hlášky ne? Řekl bych že to funguje na principu Enumerator, soubor po souboru, a při poškozeném souboru se to zastaví, neprovedeli opravu, hodí chybu. Další soubory už na řadu nedojdou.