Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boxy/krabičky na zesilovač

Ahoj

Nemáte někdo zkušenosti s tím, kde se nejlépe shání nějaké krabičky ? Potřeboval bych na zesilovač. Řekněme alespoň 150x100mm a více. Na výšku aby se vešel chladič tak cca. 50? Ale to už je vedlejší. Na gme a ges něco mají ale né uplně to vyhovuje. Já teda dělám t dřevoštěpky, ale na produktivní práci to není.

A cena aby nebyla nějak závratná. Kuba

Napadlo mě, že lepší by se dělalo s plechem. Nakreslit si nákres jako šablonu, vyřezat to a jen zvohejbat a spajet. Pro sebe mám ve dřevě ale hledám levné a nenáročné řešení pro kusovou výrobu možná by to s tím plechem nemuselo být špatné. Nechal bych si vystříhat několik kusů a pak jen dle potřeby skládal.

Popřípadě se lehce dá nastříkat na různé barvy a pod. A díry dělat tou ruční bruskou s řeznym kotoučem

Krabička na nějaký domácí bastl se dá taky udělat z desky na plošný spoj (tedy dala, prý je teď dost problém něco takového u nás sehnat, když se všechno dělá v Číně). Nastříhat a vyvrtat, v rozích spájet, nastříkat černým matným lakem a vypadá to docela dobře.

nebudu zakládat nový tema, takže mě by se zase hodili nějaký dřevěný bedýnky nejlíp uzavřený, do dvou nebo čtyř bych vyřezal díry pro repro a do jedný nainstalil zesík se svítícími pc větráčky, prostě našel jsem tak maximálně bedýnky pro ovály 6x9" na SVK webu, který už mi přišly, tak pokud víte kde objednat tak sem s tim :-)