Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s tlacou na HP 1022

Mam taky dlhodobejsi problem s tlaciarnou HP 1022. K pc je pripojena original kablom (asi 1,8m) + predlzovaci usb kabel (uz si nepamatam dlzku, asi 2m, je to schovane za stolom na vecne casy). Na starom pc v konektoroch 2.0 niekedy fungovala, niekedy nie, mal som tam este aj stare 1.1 a v nich isla bez problemov. Teraz na novsom pc mam 2.0 konektory, v nich nesla a v 3.0 vacsinou ano, ale obcas nie (pomoze vypnut a zapnut tlaciaren aby sa rozbehla tlac). Stretol sa s takym niecim niekto, pomohol by celistvy kabel ku tlaciarni?

ked pojdem okolo obchodu tak skusim kupit nejaky, teraz som to premeral 3,5m by malo stacit, ale takuto dlzku asi nezozeniem.. skoda, ze k nej mam silny citovy vztah, inac by som kupil rovno aj inu tlaciaren.. :) (ono to neblbne najako casto, iba vtedy ked potrebujem nieco narychlo vytlacit)

Stacil by aj ako predlzenie, len netusim ci maju niekde 2m alebo 3m aktivny. Ale mohli by mat. Alebo daj tam po 2 metroch nejaky USB hub (= to iste co aktivny kabel).
P.S. ale nezarucujem nabeton ze to pomoze, ale ak ta tlaciaren funguje spravne bez predlzovaku, tak by to pomoct malo.

na jednu zastrcku mam pc, tlaciaren, radio a monitor. na druhu tv, receiver a switch. pc-tv-receiver pospajane dokopy hdmi a optikou (+ do kazdeho z nich ide sietovy kabel zo switchu). akurát tak ma napadlo, ze raz mi nechcelo vytlacit dokument z flashky, ale ked som ju vytiahol okamzite to zacalo tlacit, neviem ci to bola iba nahoda lebo zopakovat sa mi to uz nepodarilo..

tlaciaren a pc mam na opacnych stranach stola a kabel od tlaciarne a usb predlzovaci kabel mam spojene pod podstavcom na monitor, takze keby tam dam medzi tie kable hub, bolo by to pre mna idealne, ked to nepomoze tlaciarni aspon tu citacku budem mat po ruke :-) este taka vec, ked dam tlacit, bude vediet ten hub do ktorého usb ma poslat informaciu dalej? nemam s tym skusenosti..