Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hláška při startu PC

ahoj, mám dotaz jestli někdo nevíte co znamená : Fpu fan is not running. Shut down now? y/n .
A taky než zmačkne nějakou klávesu tak PC výstražně pípá. Když dá n tak Pc normálně nastartuje...
Cpu větráček i větráček na grafice se normálně točí a na chipsetu je pasivní chlazení...co to může být?

Ta chybová hláška se objevila sama od sebe, nebo jsi s PC něco dělal? Např. výměna větráku, hrabání v biosu, atd...? Větráček má 3pinový konektor? To vypnutí v biosu nevidím jako ideální řešení, lepší by bylo přijít na příčinu (pokud to doteď fungovalo).