Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může to být pojistka?

Dobrý den.Máme Pentium 3 a včera večer jsme zapojovali reproduktory a něco tam prasklo a vyplo to.A strašně to smrdělo.Může to být pojistka.Páchlo to ve zdroji.Tak nevím,jestli máme ještě šanci.Děkuji za ospověď.janca.krati@seznam.cz

Pojistka obvykle neodchazi za tebou zminenych pyrotechnickych efektu. Spis ti vydunel zdroj (tipuju koncove tranzistory, dle smradu tez kondy). A... ano, nejspis odesla i pojistka. ;-)

Ej! Moment! To je zdroj PC ci napajec tech repraku? Vyse hovorim o PC PS...