Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní PC pri bource

Zdravím
Včera mi odešla prepetova ochrana zacalo v ni jiskrit
Tak se chci zeptat jestli se vyplati pri bource vypinat pc ze zasuvky nebo nemusim ? mam novejsi zdroj stary asi pul roku
A take bych se chtel zeptat jestli se uz vam nekomu stalo ze vam zacalo jiskrit v prepetove ochrane v tom cudliku kde se to zapina a vypina :)
Díky

Ja si myslim ze neodisla kvoli burke, ale kvoli cinanovi! :-)
Ano vyplati sa. Ale nie nejaka sracka prepetovka. P.S> ja nepouzivam ziadnu, ani nic neodpajam :) Dufam ze enermax nesetril 1Kcs na varistore. P.S. jaj doriti ja uz ani nemam enermax ale nejaky priemyselny zdroj od nejakeho nemca, tak ten dufam tiez na varistore nesetril :)