Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc místo notebooku

Zdarec,

chtěl bych poradit s pc sestavou místo notebooku.

1. Pc okolo 25 000 kč

2. Převážné využití pc bude na hry (chtěl bych na tom rozjet i ty nejnovější tituly) a na práci do školy

3. Pc bez OS

4. Mám už nějaký pc navrhlý a potřebuji poradit co a jak vyndat a dát jiného a tak. -

procesor: Intel Core i5-4570
ramky: Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) DDR3 2133 XMP
základní deska: MSI Z97 GAMING 7 - Intel Z97
hdd: Seagate Desktop SSHD - 1TB
grafická karta: EVGA GeForce GTX 770 SC w/ ACX Cooler 2GB
chladič procesoru: SilentiumPC Fera 2 HE1224
zdroj: CORSAIR RM Series RM750 750W
skříň: Zalman Z1

PC BEZ MONITORU (mám doma)

Děkuji všem :)

Já ale vím, ty si to prostě ne a nepřečteš, raději budeš poslouchat nějaké kecy od někoho, kdo viděl tu kartu možná jen na obrázku.

VAPOR-X R9 290 TRI-X je jedním z nejlepších nereferenčních chladičů na trhu. Teplotně se drží na velmi dobrých hodnotách 34°C v klidu a 76°C v zátěži, což vzhledem k vysokému taktu je velmi dobré. Ještě lepší je to ale s hlučností. Tahle karta je jednou z nejtišších edic na trhu vůbec. A to nemusíte otáčky nijak omezovat. V klidových stavech navíc můžete využít i té technologie vypnutí postraních ventilátorů a nechat to jen na jednom, což kartu zcela utiší. Ale celkově to nepovažuji za nutné, protože v PC bývají hlučnější komponenty než tahle karta. Chlazení je opravdu výborné.