Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový výběr grafické karty a zdroje

Ahoj, chci se zeptat. Aktuálně mám grafickou kartu GeForce 460GTX 2GB mám na ní i nové chlazení ovšem o to nejde.

Rád bych si koupil lepší o několik tříd která nebude mít problémy s novým GTA apod novinky.

Díval jsem se na GeForce 760GTX 2GB. Chci se ze zeptat jakou mám vybrat abych si výběr ještě nezhoršil a nevzal ještě slabší než mám teď.Takže otázka je přecházím z GTX 460 2GB jakou novou lepší g.k mám vybrat ?
Jaký zdroj k té nové kartě bude potřeba, protože ten chci změnit také.Vše si umím v PC vyměnit sám, akorát jde o to něco vybrat

Cenová relace cca od 3000 - 5000 více ne.
Přesné info o mojí kartě je zde neNso0N.png

Ta karta co mám teď jede perfektně mám na ní i právě nové chlazení ovšem připadá mi že dělá trochu hluk, možná to je zdroj ale nechce se mi v otm už babrat tak to vyměním všechno.

No v tom je právě problém že já už mám s tím hlukem delší dobu problémy. Tak jsem prvni na Grafickou kartu nahodil dobré chlazení, teda dělali mi to známý který dělá s pc.
Chlazení na te karte GTX 460 je ARCTIC Accelero Twin Turbo II. Ovšem ten zdroj je podle mě shit, já už ho měl jednou rozebraný a promazával jsem ventilátor.
Během dneška udělám foto, uvažuju o koupi prvně nového zdroje asi tohle Corsair VS650.

Mám přesně tento PC - http://www.gamesite.sk/hw/recenzie/6026-pocitac-hp -pavilion-elite-hpe-500cs-recenzia
Je tam nějaký zdroj od Delta Electronics.

To znamená že zítra bych chtěl objednat super tichý zdroj kolem 1200 kč. Pak bych teprve objednal kartu, ono je možné že zjistím že hluk dělá ten zdroj, ovšem ono to nejde poznat, i když zastavím prstem ventilátory na GK, prostě nejde.

Dobře, když jsi nahodil ARCTIC Accelero Twin Turbo II, tak hluk přestal ? Předpokládám, že ne, tudíž zdroj hluku bude jinde. Zkoušel jsi přidržet ventilátor na CPU a ve skříni, jestli tyto ventilátory nejsou zdrojem hluku ? Pokud se rozhodneš koupit nový zdroj, tak určitě si vyber nějaký Seasonic. Zdroje Delta Electronics neznám, nevím jak jsou na tom s kvalitou, možná někdo tady bude vědět.

Jak jsem to naposledy kontroloval postup byl následující.

Oevřel jsem PC, naklonil na bok a zapnul.
Poté jsem pozorně poslouchal, začal jsem tím že jsem stopnul dva ventilátory na grafické kartě tak aby se na chviličku přestali točit, hluk se mi zdal pořád stejný, spíše mi to pořád směřovalo ke zdroji. Poté jsem přidržel znovu ventilátory u GK a u procesoru pořád takový hluk. Procesor bych vyloučil tam nejde slyšet skoro nic.

Takže kámen úrazu bude zřejmě zdroj. Proto chci prvně vyměnit zdroj za nějaký pořádný 600w at mi to rozjede lepší GK.
A další koupě bude právě ta grafická karta.

Jasně, takže pokud to je zdrojem, tak vyměnit zdroj, případně vyměnit ventilátor ve zdroji. V případě, že by ses pokoušel měnit ventilátor ve zdroji, je dobré aby měl stejné parametry jako původní. Pokud chceš pořádný zdroj, tak ber Seasonic.