Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit v Androidu aktualizace software?

Ačkoli mám na tabletu (Samsung tab2 10.1) v Android asistentu aktualizace vypnuté,
[http://pc.poradna.net/file/view/18503-android-asis tent-png]

stáhlo se cosi a každou chvíli vyskakovala cedule, že je aktualizace stažena a tlačítka "zahájit" "odložit", nikoli však "zrušit aktualizaci".
Dva dny jsem to vydržel odkládat (nejvíc jde 3 hodiny) a hledal, jak to zrušit. To jsem nenašel a tak "zahájil".
Z mého prostředí
[http://pc.poradna.net/file/view/18504-aktualizace- pred-png]

se po půlhodině instalace stalo tohle
[http://pc.poradna.net/file/view/18505-aktualizace- po-png]

a já měl tlak snad 900/700. Přidalo mi to 3 prázdné plochy a plochy, kde jsem měl aplikace zmizely. Navíc se stále spouští aktualizace, "hudba z Google Play" a Facebook a nevím, jak to vypnout. Už nikdy nechci, aby mě to potkalo.
Co je to za debilní filosofii, že se aktualizací všechno komplet předělá k obrazu výrobce?

Android je smisenina vseho..kazdy vyrobce si s tim udela co chce a pak to dela binec. Kdyz jsem mival Huawei tak aktualiazaci to oznamilo a zalezelo na me ci chci nainstalovat nebo ne. Pokud ti nic nepomuze budes se s tim muset smirit a nebo root, ale to je zasah do pristroje..ztrata zaruky a pro nekoho kdo to dela poprve slozite. Jestli nechces aby te to uz potkali zmen system nebi vyrobce, Samsung mel zustat u televizi a hifi, stare telefony od nej byli take super. Dneska je to smejd a jeste s tim Androidem...

1) Tak proč mi píšeš, že se chlubím? Nevšiml jsem se odsazení a že to bylo na tebe.
2) tablet mám služební
3) Až bude u prvního spuštění přístrojů na výběr OS (jako si třeba vybereš prohlížeč po instalaci Windows), nebo budou rovnou vyrábět stejný hardware, ale s různým OS, tak rovněž asi nebudu chtít Android. Zatím se však nic s úhlopříčkou 5" až 6,5", stylusem a nenudlovitým poměrem stran (kromě SGN s Androidem) neprodává. Navíc potřebuji několik aplikací, které existují pouze pro Android.

Kráťo. Ten požadavek nebyl na tebe. Tvé příspěvky jsou vždy relevantní. Po prvních slovech Jehly bylo zřejmé, že neví o čem mluví, proto jsem chtěl vědět, jestli vůbec ví jak Samsung vypadá. Neví:-D. Je další z "rádců" co rozdává rozumy na základě "vyčtelinek". Jeho komentáře Androidu hovoří za vše. Lze nadávat na Windows, Android.. ale pokud není něco lepšího.....Prošel jsem v telefonech od Symbianu přes Windows po Android ale to co mi umožňuje Android nemá konkurenci.
Bohužel stále víc začínají obtěžovat aktualizace, aplikace od výrobce telefonu i Google. Otravné žádosti na hodnocení aplikace ihned po nainstalování a reklama. Někdo si zkrátka neuvědomuje, že i když dává něco "zadarmo" neměl by neúměrně obtěžovat. (I když toto se stává normou v televizi, PC, obchodech,u poskytocvatelů služeb a energií:-()

Jo tak, já se nevšiml toho odsazení. Ale je to fuk, alespoń je sranda.
Nejaké to PDA/chytromobil mám od 1996 a prošel jsem si toho rovněž spoustu. Nejvíc se mi líbil Palm OS na Palm Tungsten C, který jsem měl tak v 2003. Škoda, že s tím OS skončili. Dnes to mohlo být super.

[http://zigsow.jp/img.php?a=a&filename=zigsow_item_ 258626_1351515719.jpg]

Jo, ze nevim :) stejne jako ty jsem si prosel Symbianem, Androidem i Windows. Symbian nebyl vyladeny, umel toho pomerne dost, ale odstartoval nynejsi OS..Androidem jsem si prosel 2 roky a jedine co o nem mohu rict, ze je hezky..ano je tam mnoho moznosti, ale k cemu mi je telefon, ktery se seka, vypina, je narocny a je nestabíni. Je hezke, ze si muzu zmenit ROM, jenze to musim absolvovat ztratu zaruky, je to zdlouhavy a naprd. Aktualizace nejsou pravidelne a kazda je jina..dale kazdy vyrobce ma system jiny..soustredi se na ty nejdrazsi modely. Momentalne mam Windows Phone, jak mi to kazdy vymlouval, jsem ho zkusil a to co jsem popsal nemusim absolvovat..vratil jsem se k Nokii a telefon funguje jak ma, aktualizace pravidelne, neseka, nepada..co se aplikaci tyce, celkove jich min je, ale pouzitelnych je stejne tolik jako u Androidu. Ono totiz zalezi co uzivatel chce..a ja chci to co dela WP.
A to hlavni, kazdy ma jiny naroky..:)