Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka +-750kč

Ahoj
chtěl bych si koupit sluchátka, ale nevím které vybrat - snad někdo poradí ze zkušeností - přece jenom známe české obchodníky - prodat předražené sračk* co stojí pár kč.

požadavek : basy, basy a ještě víc basů.
Co jsem si pročítal, tak ty od sony jsou asi nejlepší - ale nevím, neznám.
PS. Koss - super, ale ta poruchovost.

Takový výběr těch, co jsem našel a líbí se mi.

x8hvm7673n

Děkuji všem a asi už nějakou tu hodinu mám ty koss porta pro. A opravdu ale opravdu doufám, že se rozehrají, nebo tomu nemůžu pořád uvěřit.
Na prodejně jsem měl možnost ještě za stejnou cenu ATH-SJ33 ( byly použité ) ale já si přesto vzal koss kvůli recenzím.

Ke sluchátkám - zvuk nádhera, sice tlačí trochu a jsou křehká ale to nehorší - basy. Nevím co si většina lidí představí pod pojmem basy, ale mohu jenom říct, že tyhle sluchátka mají naprosto podprůměrné basy - srovnávám s noname z elektroniksu ( či jak to je ) za 350 kč a ty dávali lepší basy. A ano, byly taky náhlavní.

PS. chtěl bych se zeptat, jestli koss nema něco jako ověření pravosti podle nějakého čísla jako DR.Dre. Nebo podle recenzí bych čekal jinačí zvuk, ale kupoval jsem je v audio obchodě, kde by si nesměli dovolit prodávat fake.

Kossy jsem kupoval nedavno (moje mi zabavila dcera). A žádené problémy s basy jsem nezaznamenal. Naopak lide, kteří to zkoušeli si basy pochvalovali. Pokud teda nesrovnáváš s nějakými sluchátky, které mají uměle basy vyzdvihnuté na úkor zbytku.
Pokud máš možnost, zajdi do toho obchodu a porovnej s jiným kouskem

Já mám už dost staré Koss PortaPro a hrají fantasticky, basy výborné ... ale tenkrát stály 3x tolik než co dnes vidím v obchodech. Je ale možné, že to zlevnilo... Někde jsem ale četl, že nová serie KTC classic od roku 2012 a novější už není tak kvalitní /jiné měniče/, ale neslyšel jsem je.

Tak jsem je strčil do notebooku a pustil toto watch a basy tam jsou, mám ale pocit že na minidisku nebo kvalitním cd je to ještě lepší. Na tom odkazu výše jsem taky basů tolik neslyšel, spíš kvalitní výšky a středy. Já když jsem je kdysi donesl domů, byl jsem nadšený, basů bylo dost...

Chjo BM509 ma pravdu. Ide o uchytenie membrany reproduktora. Od vyroby tvrde, po X hodinach makke.
Napr. u novych hifi repro je to dost vyrazne ta zmena basov po X hodinach. U sluchatok som to sice este nepozoroval, ale moze to byt aj tam.

P.S. aha pozeram dole ze uz ich "zahorel" poriadne jak sa patri :-)

Ahoj a děkuji za reakce :D

A mohu říct jenom tohle : uplynulo 22 hodin od koupě sluchátek a už je mám rozbité.... Pravé sluchátko co tam jakože drží na nějakém plastovém kolíčku či na čem se nějak pokazil a ted tam drží tak, že každou chvílu upadne :D A to se stalo při sundávání sluchátek z hlavy :D takže zítra reklamace :D :D

Pak Kos Porta Pro opravdu nejsou vhodna sluchátka pro tebe. Doporucuji nejaka traktoristicka sluchatka, ktera jsou delana na velkou zatez. Ja mam ty puvodni asi 7 let a jedine, co jsem menil jsou molitanove krytky. Ted je pouziva dcera.
Na rozdil od vsech tech spuntu a dalsich sluchatek to prezil i kablik a sluchatka se nevylamuji ;-)