Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi vir (nelze spustit task manager)

Pri ctrl alt delete se mi zobrazuje hlaska "Spravce tohoto systemu zakazal spravce uloh." Dale mi zmizelo tlacitko vypnout z nabidky Start a taky tlacitko spustit. Nepochybne zmizelo ze systemu plno dalsich veci, na ktere jsem jeste neprisel. Vim ze pujde o nejaky virus, ale nevite nekdo jeho jmeno?

[mod]Upraven titulek (mif)[/mod]

Způsobuje to skoro libovolný malware spuštěný s administrátorskými právy - na zakázání Task Manageru satčí jediný zápis do systémového registru. Malware obvykle zakáže i Regedit.

Původní smysl tohoto zápisu do registru jsou doménové systémové politiky.