Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toshiba Satellite L300 funguje jen v nouzovém režimu, HDD vyměněn

Ahojky,
už jsem prolezla několik vláken ale vyřešené to nebylo. PC funguje jen v nouzovém režimu, krátce i v hlavním, ale po chvíli se restartuje. HDD je v pořádku, vyměnila jsem ho z jiného NTB kde funguje bez problému. BIOS jsem restartovala, počítač jsem rozebrala vyčistila od prachu a chlupů ve větráku. Zdálo se že se přehřívá, nyní v pohodě teplota. Stále je tentýž problém. Zkoušela jsem měnit i baterii na základní desce, jenže jsem ji nenašla :-)) nedávno nám podobnou věc dělal stabil komp ale po výměně baterie vše bez problému, takže jsem šla skoro na jistotu a ono ejhle, není. Prosím poraďte

HDD je v pořádku, vyměnila jsem ho z jiného NTB kde funguje bez problému.

tuhle větu nechápu. HDD s naistalovaným systémem nelze jen tak přehazovat mezi různými stroji. Leda, že by byly oba počítače HW identické. Jinak k tvému problému: pokud to v nouzovém režimu funguje, vypadá to na problém s ovladači.