Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční programy po vyčištění prohlížečů od Avast

Ahoj, moc prosím o radu. Používám avast - verzi zdarma a dnes jsem nabídl vyčištění prohlížečů a já jsem to bohužel spustila. Teď mi nefunguje většina programů, jako MS Office, různé přehravače, PhotoFiltre, prohlížeč PDF, prostě snad žádné programy, které jsme měla nainstalované. Když na některý program kliknu, napíše mi to "Položka ..., na kterou odkazuje tento zástupce, byla změněna nebo přesunuta, takže zástupce již nebude pracovat správně. Chcete tohoto zástupce odstranit?" Vůbec nevím, co mám dělat. Některé programy si můžu nainstalovat z internetu znovu, ale všechny už k dispozici nemám. Můžete mi někdo poradit, co mám dělat? Používám Windows 7 Home Premium.

Zdravím, hlásím se k tomu samému problému, stejně jako Katka. Taktéž mám avast a taktéž mi dnes něco dobrosrdečně nabídl ("opravy" kmplayeru, či co). Taktéž mi zůstali jenom nefunkční zástupci všech programů.

Ahoj mno ja mam taky ten problem .. chtel jsem uz kvuli tomu reinstalovat system ... dnes jsem nainstaloval MS Office 2013 (na PC na kterem po nove instalaci zadny office nebyl) a kdyz jsem ho spustil tak mi vyběhla hláška:
Systém win nemůže najít položku C:\Program Files\Microsoft Office\Office14WINWORD.EXE.
Ujistěte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte.
Projel jsem vase prispevky ale budto jsem slepy nebo vam vo vzdy smazalo puvodni aplikace z ProgFiles.
Já tam ty aplikace pořád mám jen když je zapnu tak vyskočí výše zmíněná hláška A TO I PO SPUŠTĚNÍ Z PROGRAM FILES. Nevíte čím by to mohlo být?