Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladanie nového PC // prosím o radu

Zdravím,

mám menší problém, chcel by som si poskladať nový pc do 400 euro, lenže nie som natolko skusený aby som si spravne vybral dobrú zostavu. Preto by som vás chcel poprosiť o radu. (skrinu, a ventilatory mám)
Pc by mal slúžiť najmä na tvorbu grafiky (photoshop/illustrator/zbrush/maya)ale tiez sa nenahnevám ak utiahne aj nejake hry :D

vopred dakujem za rady :)

Pro snadnější a rychlejší odpověď/návrh nové sestavy je potřeba uvádět základní informace -

1. FINANČNÍ LIMIT

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - kancl, herní,
pracovní - (video/zpracování, CAD, Photoshop...)

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, vlastní

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? nebo požadujete, aby bylo PC sestavené/otestované z
e-shopu?

5. MONITOR pro herní sestavu je potřeba uvést rozlišení které máte/koupíte