Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilni platby - 504 Gateway Time-out nginx/0.7.67

Dobrý den,

když se přihlásím na mobilniplatby.cz, stránka se asi 30 vteřin načítá a pak mi to napíše - 504 Gateway Time-out a dole je nginx/0.7.67.

Napsal jsem tedy na podporu, ale odepsali mi, že žádný výpadek neevidují a že vše jede normálně.
Zkusil jsem tedy i mozillu (používám chrome) a tam to dělá taky.

Proto se chci zeptat, co s tím.

Díky moc za odpověď

minetroll

Zdravím,

tak jsem zjistil, že chybu mají oni a evidentně to nechtějí vůbec řešit - na mail vždy jen odpoví:

Neevidujeme žádný výpadek, zkuste znovu, děkujeme.

Tohle napsali i kamarádovi, který tam má brány taky a dělá mu to úplně totéž.

Jojo mám, to by jinak psalo certifikát zastaralý ne?
Antivir mám jen jeden a ten jsem zkoušel pozastavit, zkoušel jsem i nouzový režim, vždycky se stejným výsledkem, super pomalé přihlašování a pak control panel extrémně zpomalený.