Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni DVD micro systemu a notebooku

dobry den,

muzete mi prosim poradit?

Chtel bych propojit DVD micro system WMTS 6801 2.1, bedny
MK9 2NM, impedance 8OHM a pocitac ACER Aspire 3102. Duvod je jediny, jde mi o lepsi
zvuk pri prehravani DVD - mam jen klasicky notebook speaker a nekdy nejde zvuk skoro
slyset.

Predem dekuji

Dalibor

Bedne samotne pripojit priamo nemozes nijak, jedine ak ma ten microsystem vstup line-in / aux, tak to mozes prepojit s notebookovym vystupom (line-out alebo sluchatkovym).

Inac ak si to este neskusal tak daj si v mixeri na maximum aj wave aj master volume, alebo pouzi sluchatka, medzitym si zanadavaj na dementnych hollywoodskych zvukarov, skontroluj v prehravaci v ktorom to prehravas ci nema este nejake vlastne nastavovanie hlasitosti, a skontroluj aj nastavenie reproduktorov vo Win (niekde vo vlastnostiach zvukovky), nech tam nemas nastavene nejake 5.1repro, ale to co mas (NB repro apod).

vzadu na vezi jsou vystupy audio in prava a leva, audio out prava a leva a video in a out
tak nevim, jestli to bude stacit
jinak v mixeri a vsude kde to bylo mozne jsem nastavil vse na
maximum, takze za to mohou hollywoodsti a nejen ti zvukari
Jinak moc diky za odpoved

Mozes teda pouzit na vezi bud ten audio-in alebo video-in (prislusny vstup by si si mal vediet na vezi zapnut napr. dialkovym k vezi).
Potrebujes kabel zo stereo-jack 3.5mm (to mas na NB line-out alebo sluchatkovy vystup) na 2 x cinch (to mas pravdepodobne na vezi, okruhly asi 1cm priemer s dierou v strede sa vola cinch)

Hlasitost si skontroluj aj v programe v ktorom si prehravas ten film, pripadne aj nejake nastavenia zvuku ak ten program ma, nastavit len stereo, nech sa to nesnazi o nejake priestorove zvuky cim by sa to mohlo spravat nejako divne)