Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Watch Dogs - sekání ?

Zdravím,mám problém , čekal sem že dám WD na ultra,ale mám textury na medium,V-sync off,AA 2x , stíny na medium , jinak zbytek high/ultra. AA 4x jsou už lagy. Můj PC: W7,8GB RAM,i5 4440k 4core 3.1 GHz, MSI R9 270x HAWK 2GB , není někde problém,nebo ta sestava fakt nestačí ?

Měl jsem stejné problémy s lagováním při jízdě autem. GTX 770, i7 4770, 16G. Pomohlo vypnutí vody z ULTRA na HIGH. Vypnuté rozmazávání. Rozlišení 1980x1200, ULTRA, voda a stíny HIGH. Teď je to v pohodě fraps stabilně 60 - 55FPS.Ale hlavně nedokakuje obraz při jízdě, to bylo neúnosný.