Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se nepřihlásit do Windows 8.1

Nikde nemůžu najít, jak docílit toho, aby se mi žádný z uživatelů na Win 8.1 nepřihlašoval a já si mohl po naběhnutí systému mezi nimi vybrat. Jak v Ovládacích panelech tak i v "control passwords2" je spousta možností, včetně přihlašování přes účet MS a vypínání hesel, ale prosté automatické nepřihlášení jsem tam nikde nenašel.

Pak by mě ještě zajímalo, zda pro případ, kdy není žádný user přihlášen, je možno nastavit režim spánku.

Díky předem za odpovědi.

loading...

Pme, díky za reakci, ale mně to nějak nefunguje.

Utilitu jsem si stáhl a spustil podle návodu. Když však počítač vypnu a zase zapnu, opět se mi přihlásí defaultní uživatel. Já přitom potřebuju, aby se mi nikdo nepřihlašoval a na obrazovce byli uživatelé všichni a já si mezi nimi mohl vybírat.

Díky moc, tak podle tohoto návodu to funguje a navíc mám dva regy, takže to lze lehce vrátit do původního stavu, aniž bych si musel pamatovat, jak to bylo nastaveno původně.

P.S. Jseš fakt dobrej, na ten návod jsem ani po hodině hledání nepřišel. Ten druhý zkoušet nebudu, to je nějaký *.vbs script a s tím já neumím.

Nastav prosím tě dotaz jako vyřešený.

ten vbs script je len dotaz s tym ze mu nefunguje, dolezite su tam tie odpovede, ne dotaz co nefunguje :)

The best way to do this is to create a GPO. You'll want to look under Computer Configuration, Preferences, Control Panel Settings, Power Option. Then right click and select New, Power Plan. From there you can specify all the power settings you want. Here is a technet article.

t.j. normalne naklikat si novy power plan a niekde sa tam musi nastavit ze to je computer plan, a ne uzivatelsky (to som nepochopil ze kde).

Assign a computer configuration Power Plan for the computer settings. Assign a user configuration Power Plan for the user settings. When nobody is logged in, the Computer Power Plan will be used

Lebo toto s tym .reg neviem nabeton ci bude fungovat aj po cistom vypnuti a zapnuti, a nielen po sleep od aktualneho pouzivatela, preto som pridal aj tu druhu odpoved dole. Ak funguje ten reg aj po uplnom vypnuti tak OK.

Jo, s tím regem to funguje i po vypnutí, už jsem to vyzkoušel.

Tímto jsi mi definitivně pomohl vyřešit poměrně bezpečný přístup ze smartfounu na počítač, který mám teď rozfázován do několika kroků:
1) dálkové spuštění el. energie pro ntbk přes web (téměř nefunkční baterie)
2) přes WOL ntbk spustit
2) přes mobilní aplikaci Remote Desktop se přihlásím a teď už jako dříve nemusím odhlašovat defaultního uživatele
4) když díky skleróze zapomenu ntbk vypnout, pomocí tvého návodu se alespoň sám uspí; kdyby se na něj přece jenom někdo chtěl naštípat, bude to mít aspoň trochu ztížené nutností zadat heslo.