Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké zatížení

Dobrý den,velice moc bych vás chtěl požádat o pomoc. Už druhý den mám problém s ntb Lenovo U310. Procesor,paměť i disk ukazují vysoká procenta. Ntb jsem přeinstaloval s tím že to problém vyřeší,ale bohužel ne. Také jsem nainstaloval všechny ovladače na novější verze,ale také marně. Nárůst procent asi nejvíce ovlivňuje Hostitel služby.Zde dávám i PrtSc. Budu velice rád pokud mi s tímto problémem poradíte.Pokud budou zapotřebí nějaké informace,tak je zašlu. Velice děkuji

Však sa "neupejpej" a rozbaľ našim odborníkom na OS W8 procesy pod: Host Process for Windows Services (svchost.exe).

Eliminuj postupne krok za krokom kritický proces, zastav konkrétneho žrúta CPU a pamäte.

n: formuluješ špatně.
když tě baví procházet si běžící služby, požádej pana sch., ať pro tebe pořídí výpis "tasklist /svc" a o screeny z process exploreru s detaily hostitelských procesů.

v dalším obrázku tam má nějakým troubou nakukaný slimdrivers. ale jistě. denně v notebuku updatuje ovladače nebo vyměňuje hw.

sloupce blbě setříděné - co ti odborníci na win8 ty uživatele učí? to ty bájné win8 nejsou tak intuitivní, když je uživatelé zjevně nechápou?