Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iOS 7.1.1 web vlc stream problem

Zdravím

máme doma iPad Air (iOS 7.1.1 - aktualni), problém spočiva vtom že apple nepodporuje jakekoliv doplnky do web browseru... potřeboval bych nějakym zpusobem rozjet VLC přehravač na webu... (aplikace officialně existuje) ale ať jsme zkoušle jakýkoliv prohližeč tak to prostě nejde...

Důvodem proč to chci je toto: ceska-republika

Je možné to něják rozjet? někde jsem četl že to jde přes cydii ale absolutně nevím jak na to, jailbreak tam také nemám... ipad se nachazi v tovarnim stavu + naky ty free aplikace...

Děkuji

aha, takže dám "uob razit v okně" a napřiklad tento odkaz zkopiruji... a přímo do apliakce vlc nebo vlc stream? ono jich je vic :D

http://iptv.tvplay.org/tv/window.php?ch=%2040098300&token=bG0sxq68PmoO3XYVvuzi4nArLMNw1d&kanal=TV%20Nova

edit: promin nevšiml jsme si odkazu... dkěuji za radu večer až přinese mladá ipad domu to zkusím :D

to je přesně ono! ten siťoví proud to jsem včera dělal a nešlo mi to :o... zjevně nějaky vypadek či co...

ty prvni 2 odkazy nejsou ale tyhle:
gogo.jksw.cz:8020
atd ty jdou... prosimtě, kde mám ty odkazy najít? připadně kdyby jsi mi sem mohl dát aspon cool ještě a čt4 sport byl bych vděčný... dík :)... já právě hledla telku a nšel jsem jen tuto:
ceska-republika a odkazy co kopiruju odtud nejdou... :D