Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk Boot Failure

Zdarec mám takový problém včera jsem rozebral počítač abych ho celý vyčistil od prachu a když vše zapojím a zapnu vyskočí mi hláška disk Boot failure,insert system disc and press enter zapojený mám vše jak bylo předtím zkoušel sem vyměnit i dráty ale ani v Biosu me disk nenajde jen Dvd mechaniku tak jsem zkusil vyndat baterii z biosu a hned jak sem jí nasadil a spustil počítač nezobrazí se už ani Bios.Opravdu nevím co s tím ale že by byla nějaká vada na desce nebo disku to nevypadá disk beží když zapnu počítač.deska Gigabyte MA78G-DS3H
disk Maxtor DiamondMax 21 STM3160815AS 160GB SATA3G děkuji všem za rady protože já nevím co s tím.

Ted sem zkoušel připojit disk ze starýho počítače takovej ten na ten drát jak se dava do mechaniky ten tlustej ne ten malinkej a to me ten disk najde teds sem si všiml že když zapnu pc tak ten disk (co nefunguje) nějak divně cvaká může to být že je disk zničenej?