Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrání novýho Androidu

Ahoj potřeboval bych nahrát uplně nový čistý android 4.2.2 protože ten co mám v mobilu se mi prostě seká i hry a prostě všechno je to uplně zasekaný, dotoho jsem zkoušel Tovární nastavení ale bez výsledku,
potřeboval bych nějaký návod jak to provést ale pro začátečníka a kde to stáhnout a jak to dát do toho telefonu díky moc lidi můj mobil se jmenuje LENOVO A850 díky :-)

Ano, souhlasím že starý nechytrý telefon je na telefonování. Chytrý telefon má v názvu slovo telefon pouze z historického důvodu a je určen k telefonování a dalším způsobům komunikace, k navigaci, serfování po webu, čtení, správě a posílání pošty, streamování multimedií, a k dalším činnostem, které jen mozek programátora schopen vymyslet a jeho prsty schopny naprogramovat! K tomu samozřejmě patří z velké části hraní her...