Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XOSL - jak nainstalovat (přeinstalovat) nový OS?

Na HDD mám 2 nezávislé instalace Windows XP. Na třetím oddílu mám bootovací manažer XOSL.
Teď bych chtěl jedny Windows přeinstalovat. Jak mám postupovat? Mám XOSL odinstalovat, skrýt oddíl s Windows, která chci nechat a na druhý viditelný oddíl nainstalovat nově WinXP nebo lze XOSL jen dočasně vypnout?

pokud máš xOSL na separátním oddílu (což já osobně doporučuju vždy), tak zálohovat nemusíš, veškeré nastavení je v onom oddíle. Jinak zálohu nastavení lze provést pomocí instalační diskety.

Jediné, oč přijdeš po reinstalaci, je záznam v MBR, který nastavuje bootovací oddíl (standardně se startuje xOSL, po reinstalaci tam bude automatický start XPček)